Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MASK Dyommo, Dogon, Mali, 1900-tal, bemålat med rött och svart, höjd ca 53 cm
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt slitage med torrsprickor, maskhål etc
819448
2020-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner