Rökelsekar brons Kina

Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, tripod, med hänklar, botten med märke, höjd ca 9, diameter 13 cm

Slitage

819449

2020-10-04