Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur, förgylld brons, "Barefoot Luxury Flipp Flopp", monogramsignerade, längd ca 14 cm
819468
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här