Barock kista

Barock kista
Barock kista
Barock kista
Barock kista
Barock kista
Barock kista
Barock kista
Barock kista

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

BAROCK KISTA, 1700-tal, ek och beslag av järn, välvt läderklätt lock, senare kulfötter, längd 120, höjd 90 cm.

Slitage, senare kulfötter, innanför dofta av formaldehyd

819481

2020-10-03