Zoia
2020-12-06
819498
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Blomsterstilleben, signerad Zoia, olja på pannå, ca 47x38 cm