Taburett sengustaviansk stil

Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, bemålad, 1900-talets början, sengustaviansk stil, skuren dekor, bronserade detaljer, randig klädsel, höjd ca 39, 43x43 cm

Slitage

819501

2020-10-01