Hulda Ryberg

Hulda Ryberg
Hulda Ryberg
Hulda Ryberg
Hulda Ryberg
Hulda Ryberg
Hulda Ryberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HULDA RYBERG (Simrishamn 1836- Paris 1924): Blomstervas, signerad H.Ryberg, olja på pannå, ca 33,5x23,5 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

819504

2020-12-06