Läslampa Karl Johan

Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LÄSLAMPA, mässing och plåt, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 1 ljus, sockel i sten med dekor av hund, pärlstav, höjd ca 35 cm

Slitage, kompletterad

819519

2020-10-01