W.A. Shaeffer reservoirpenna

W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna
W.A. Shaeffer reservoirpenna

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

W.A. SCHAEFFER, RESERVOIRPENNA, förgylld med 18K guldspets, W. A. Schaefer Commemorative pen, numrerad och limiterad 2218/6000, längd 13 cm, box,

819523

2020-10-03