Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
W.A. SCHAEFFER, RESERVOIRPENNA, förgylld med 18K guldspets, W. A. Schaefer Commemorative pen, numrerad och limiterad 2218/6000, längd 13 cm, box,
819523
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här