Matbord ek
2020-10-01
819525
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, fanerat i ek, 2 avtagbara klaffar, höjd ca 74, 125x84, klaffarna 60 cm
Bruksslitage