Bordsplateau Nygotik

Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik
Bordsplateau Nygotik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, brännförgylld brons, 1800-talets andra kvartal, nygotik, genombruten dekor av spetsbågar, fötter i form av akantuskapitäl, silverfolierat glas, höjd 5, 32x22 cm

Senare spegelglas med smärre folieringsskador

819534

2020-10-01