Ytterfoder cloisonné

Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné
Ytterfoder cloisonné

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, cloisonné, Kina, 1900-tal, botten med märke, höjd ca 10, diameter 19 cm

Slitage

819536

2020-10-01