Linda Nameth Gustasson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDA NAMETH GUSTAVSSON (född 1947):Husbock , signerad och daterad Linda Gustavsson Nameth 1975, olja på duk, rammått ca 79x96 cm

819538

2020-10-01