Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, stengods, Kina, 1900-tal, med hänklar, höjd ca 9, diameter 11 cm

Slitage

819543

2020-10-01