Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, 1930-tal, mässing, glasskupa med blomsterdekor i gult och grönt, diameter 49 cm, höjd ca 45 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

819545

2020-10-12