Klubbat för:
10 500 SEK
12 000 SEK
GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Gårdsplan med höns och storkbo, signerad och daterad G Rydberg 1909, olja på duk, 50 x 72 cm
819548
2020-10-25