Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): "Garçon de café", signerad och daterad Erik Olsson 1928, blandteknik, ca 32x18 cm, bok "Erik Olson - Arbeten på papper 1927-1933" medföljer (se sid. 33)
819555
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här