Erik Olson blandteknik

Erik Olson blandteknik
Erik Olson blandteknik
Erik Olson blandteknik
Erik Olson blandteknik
Erik Olson blandteknik
Erik Olson blandteknik

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): "Garçon de café", signerad och daterad Erik Olsson 1928, blandteknik, ca 32x18 cm, bok "Erik Olson - Arbeten på papper 1927-1933" medföljer (se sid. 33)

819555

2020-10-01