Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, polykrom dekor av blommor, signerad och stämplad HAK Danmark, höjd ca 23 cm
819556
2020-10-10