Vitrinskåp 2-delat
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, tvådelat, fanérat i mahogny, vitrindel invändigt med 3 hyllplan i glas, underskåp med 2 bakomliggande hyllplan, 2 nycklar medföljer, höjd ca 181, 82x40 cm
Bruksslitage, kantstött
819559
2020-10-10