William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 94/300, silverfärgad plast (recycled plastic), höjd ca 40 cm

819564

2020-10-01