Golvlampa Falkenberg uplight

Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight
Golvlampa Falkenberg uplight

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, falkenbergs belysning, läderklädd mässingsstomme, 4 ljuspunkter varav en uplight, höjd inklusive skärm ca 160 cm

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad

819602

2020-10-01