Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROBERT BENSON (född 1939): (2 st), Diptyk, Tulpaner, signerade och daterade R. Benson 1983, olja på duk, ca 89x99 cm
819605
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här