Pottskåp Karl Johanstil

Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, fanerat med mahogny, 1800-talets slut, Karl Johanstil, höjd ca 71, 42x27 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanerlagningar

819607

2020-10-03