Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing, sockel i målat trä, kupa i rödfärgat glas, höjd ca 61 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
819621
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här