J.C. Andresen, olja på duk

J.C. Andresen, olja på duk
J.C. Andresen, olja på duk
J.C. Andresen, olja på duk
J.C. Andresen, olja på duk
J.C. Andresen, olja på duk
J.C. Andresen, olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JENS CHRISTIAN ANDRESEN (1865-1949): stadsmotiv från Bohusläns, signerad och daterad J.C. Andresen -1941, bildmått ca 79x59,5 cm

819624

2020-10-07