Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EWÅ, golvlampa, 1900-talets mitt, stomme i teak och mässing, textil skärm, höjd 135 cm
Små hål och fläckar på skärmen, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
819630
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här