Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWÅ, golvlampa, 1900-talets mitt, stomme i teak och mässing, textil skärm, höjd 135 cm

Små hål och fläckar på skärmen, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

819630

2020-10-07