Lage Lindell, serigrafi

Lage Lindell, serigrafi
Lage Lindell, serigrafi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, serigrafi, signerad Lage Lindell, numrerad 39/54, bladstorlek ca 75x56 cm

Löst blad

819632

2020-10-07