Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN EKEGREN (född 1955), skulpturer på träsockel, sandgjutet glas, föreställande en kvinna respektive fågel, signerade samt numrerade 188/295 resp 37/295, totalhöjd ca 17-19 cm
819633
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här