Auguste de Roisin

Auguste de Roisin
Auguste de Roisin
Auguste de Roisin
Auguste de Roisin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUSTE DE ROISIN (1889-?), torghandel, olja på duk, otydligt signerad, utställd CM Palmquist Konstsalong 1943 och 1945 enligt etiketter à tergo, bildmått 65x56 cm

Ställvis krackelyr, smärre färgbortfall

819634

2020-10-11