Vjeteslav Kliuchnikov

Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Stilleben med höstskörd", signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2001, olja på duk, ca 66x91 cm

819643

2020-10-02