Lars Florén

Lars Florén
Lars Florén
Lars Florén
Lars Florén

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS FLORÉN (1899-1979): "Fönstret och gungstolen", olja på duk, signerad och daterad -39, 68 x 52 cm.

Krackelyr.

819648

2020-10-05