Gunnel Sahlin Kosta Boda

Gunnel Sahlin Kosta Boda
Gunnel Sahlin Kosta Boda
Gunnel Sahlin Kosta Boda
Gunnel Sahlin Kosta Boda
Gunnel Sahlin Kosta Boda
Gunnel Sahlin Kosta Boda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNEL SAHLIN, skål, Kosta Boda, vit utsida med gulgrön insida samt inblåsta luftbubblor, etikettmärkt, signerad Kosta Boda, G Sahlin, 50006, diameter 17 cm,

Några repor.

819649

2020-10-05