Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNEL SAHLIN, skål, Kosta Boda, vit utsida med gulgrön insida samt inblåsta luftbubblor, etikettmärkt, signerad Kosta Boda, G Sahlin, 50006, diameter 17 cm,
Några repor.
819649
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här