Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
FÄLTSÄNG / VILLASÄNG, Billnäs Bruk model 990, 1900-talets förstahälft, lakerad björk och botten av ravenduk, längd 201 cm, bredd 74 cm, höjd 59 cm, hopfällbar
Slitage
819690
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här