Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAFIKHURTS, med bokhylla samt 10 lådor, lös sockel i metall, höjd ca 95, 140x121 cm

Brukslitage, ytskador

819730

2020-10-05