Francis Robinson herrfickur 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

FRANCIS ROBINSON (1700-tal), fickur, silver, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verket signerat F Robinson Servant to his Majesty, diameter 50 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med lagningar och skador, gravyr

819741

2020-10-04