Francis Robinson herrfickur 1700-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
FRANCIS ROBINSON (1700-tal), fickur, silver, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verket signerat F Robinson Servant to his Majesty, diameter 50 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med lagningar och skador, gravyr
819741
2020-10-04