Vändbänk allmoge

Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge
Vändbänk allmoge

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄNDBÄNK, bemålad, daterad 1845, genombruten rygg med svarvade spjälor, längd 119, sitthöjd ca 57, djup 42, rygghöjd 99 cm

Sprickor, skador, avslag, senare bemålning

819746

2020-10-01