Stol 1900-talets andra kvartal

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

STOL, 1900-talets andra kvartal, furu, sitshöjd ca 44,5/43 cm.

Bruksslitage, fläckar, sprickor.

819765

2020-10-12