Handdukshängare

Handdukshängare
Handdukshängare
Handdukshängare
Handdukshängare
Handdukshängare
Handdukshängare

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

HANDDUKSHÄNGARE, 1900-talets mitt, glas och metall, längd ca 51 cm

Smärre bruksslitage

819776

2020-10-01