Damfickur i 18 k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, innerlock i metall, ankargång, diameter 32,5 mm, vikt ca 27 g, klockkedja i gulddoublé medföljer
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor
819781
2020-10-04