Herrfickur 3 st

Herrfickur 3 st
Herrfickur 3 st
Herrfickur 3 st
Herrfickur 3 st
Herrfickur 3 st
Herrfickur 3 st

Klubbat för:

5 000 SEK

1 500 SEK

FICKUR, 3 st, 17/1800-tal, silver, England, delvis London, diameter 55-59 mm

Norton går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

819788

2020-10-04