Golvlampa samt Bordslampa
Vollendet
2020-10-07
819821
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, mässing, vridbar arm, bordslampa märkt Corlins, sent 1900-tal, höjd inkl. skärm ca 135 resp 55 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, skärmar med hårdare slitage