Golvlampa samt Bordslampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, mässing, vridbar arm, bordslampa märkt Corlins, sent 1900-tal, höjd inkl. skärm ca 135 resp 55 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, skärmar med hårdare slitage
819821
2020-10-07