Golvlampa samt Bordslampa

Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa
Golvlampa samt Bordslampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, mässing, vridbar arm, bordslampa märkt Corlins, sent 1900-tal, höjd inkl. skärm ca 135 resp 55 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, skärmar med hårdare slitage

819821

2020-10-07