Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RADIO samt HÖGTALARE, 1930-tal, Philips, modell 2531, högtalaren med nr 2007, bakelit, högtalarens höjd ca 48 cm
Funktion ej testad, bruksslitage, skadade sladdar
819822
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här