Radio och högtalare Philips

Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips
Radio och högtalare Philips

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIO samt HÖGTALARE, 1930-tal, Philips, modell 2531, högtalaren med nr 2007, bakelit, högtalarens höjd ca 48 cm

Funktion ej testad, bruksslitage, skadade sladdar

819822

2020-10-04