Damarmbandsur Movado guld
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MOVADO, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, silverfärgad urtavla, bismarcklänk i 18 k guld, diameter 19 mm, total vikt ca 21 g
Ej funktionstestad, glas med repor, gåvogravyr, tavla med repa
819842
2020-10-02