Damarmbandsur Movado guld

Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld
Damarmbandsur Movado guld

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOVADO, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, silverfärgad urtavla, bismarcklänk i 18 k guld, diameter 19 mm, total vikt ca 21 g

Ej funktionstestad, glas med repor, gåvogravyr, tavla med repa

819842

2020-10-02