Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, modul, B&B Italia, hylla, massiv betsad ek,
glasskiva, höjd ca 32,150x34 cm
Slitage, ställvis repor och märken, samt spricka på undersida, något ostadig konstruktion
819848
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här