Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, modul, B&B Italia, hylla, massiv betsad ek,
glasskiva, höjd ca 32,150x34 cm

Slitage, ställvis repor och märken, samt spricka på undersida, något ostadig konstruktion

819848

2020-10-03