Klubbat för:
540 EUR
Utropspris
400 EUR
WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) "Mitt hjärtas sång", signerad samt daterad 1932, förgylld gipsrelief, 80x79 cm
smärre slitage och färgbortfall
819849
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här