OSCAR REUTERSWÄRD: Omöjlig figur

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, "Perspective Japonaise n:o 264 hfs", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, pappersmått ca 38x28 cm

819857

2020-10-07