Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, "Perspective Japonaise n:o 264 hfs", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, pappersmått ca 38x28 cm
819857
2020-10-07