Bord intarsia

Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1900-talets mitt, blandstil, fanerat i olika träslag, skiva med intarsia, beslag i mässing, höjd ca 63, diameter 71x50 cm

Bruksslitage

819867

2020-10-07